BG EN

Трагедия! В ЮАР при катастрофа са загинали 11 членове на управляващата партия

ЧАС ПИК

Трагедия! В ЮАР при катастрофа са загинали 11 членове на управляващата партия

10632
на 17.04.2016
Трагедия! В ЮАР при катастрофа са загинали 11 членове на управляващата партия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

 В ЮАР при пътна катастрофа са загинали 11 членове на управляващата партия „Африкански национален конгрес“, предаде Regnum, цитиран от "Фокус".
Автобусът, връщащ партийните членове от предизборен митинг, се е преобърнал в централната част на страната. Загинали са 11 души, а още 59 са били ранени.
В момента полицията разследва причините за инцидента. 

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 54
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК