ГОРЕЩО
САМО В ПИК! В Стара Загора е страшно - хиляди се събраха, за да поискат стабилност в държавата (ВИДЕО/СНИМКИ)
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Огромни протести в цялата страна в защита на стабилността - вижте какво се случва в Кърджали и Белица: Делян Пеевски е лидерът на народа (ВИДЕО)
Vivacom отключва всички ТВ канали и дава пълен достъп до EON през най-празничния период за годината
Fibank представи традиционния си благотворителен календар в подкрепа на художествената гимнастика
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заради изграждането на третата линия на метрото в София от утре се въвежда временна организация на движението по булевард "Владимир Вазов" в участъка между улиците "Черковна" и "Тодорини кукли", съобщи БНР.
препоръчано
Временно се закрива комбинираната автобусна и тролейбусна спирка на булевард "Владимир Вазов". Забранява се влизането на коли в южното платно. Движението ще се извършва двопусочно в северното платно на булеварда.
Третият лъч на софийското метро пресича града в направлението – бул. "Вл.Вазов" - централна градска част - кв. "Красно село" и ще достига до ж.к. "Овча Купел". Общата дължина е 16 м. Предвижда се по трасето да бъдат изградени 16 метростанции.
свързани новини
Къртицата на метрото поема към моста Чавдар
8387
на 20.01.2017
СДВР обяви извънредни мерки за Gen Z протеста на жълтите павета
34062
преди 2 часа
БНБ ще работи извънредно заради интереса към стартовите евро пакети
9336
преди 3 часа


