ГОРЕЩО
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Най-големите босове на "Калашниците" остават в ареста (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
Футбол
Трима играчи на Арсенал са отказали намаление на заплатите си заради коронавирусната инфекция
9936
на 21.04.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Трима футболисти на лондонския Арсенал са отказали да намалят заплатите си заради пандемията от коронавирусна инфекция, съобщава „Мирър”.
препоръчано
По-рано вчера бе обявено, че футболистите на Арсенал са дали съгласието си за намаляване на заплатите им с 12,5 процента.
Посочва се, че един от отказалите намаление е германският полузащитник на тима Месут Йозил, който е и най-високоплатеният играч в тима. Той печели по 350 000 паунда на седмица.
свързани новини
Футболистите на Арсенал отказаха да намалят заплатите си
9301
на 13.04.2020
ФУТБОЛНО ТОРНАДО: Арсенал готов да извади 50 милиона за...
12886
на 13.04.2020
Футболистът е помолил съиграчите си да уважат решението му, като уточнил, че му е нужно повече време за да оцени финансовите последствия около коронавирусната инфекция.
Превод и редакция: ПИК
Полузащитник на Арсенал стана баща на момиче
6347
на 31.03.2020


