ГОРЕЩО
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
Тежка катастрофа във Варна! Кола се вряза в подлез, има пострадал (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
Турция не е изтеглила войските си от Ирак въпреки недоволството на Багдад
2738
на 07.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турция не е изтеглила войските си от Ирак, въпреки предупрежденията на Багдад, съобщи Ройтерс, позовавайки се на представител на турските власти.
препоръчано
Водят се преговори между Анкара и Министерството на отбраната на Ирак, а след тях Анкара може да намали военното си присъствие.
По-рано беше съобщено, че броят на турските войници, които са разположени в Ирак е около 900. Министерството на външните работи на Ирак изрази официален протест срещу разполагането на турската армия на иракска територия пред турския посланик в страната.
След недоволството премиерът на Турция Ахмет Давутоглу заяви, че Анкара ще преустанови изпращането на военни в района на иракския град Мосул.
свързани новини
Турция обяви, че няма да праща повече войски в Ирак
4027
на 07.12.2015
Скочиха продажбите на антидепресанти в Русия
1838
преди 21 минути
Нетаняху ще се срещне с Тръмп, ще обсъдят ''ядрените преговори'' с Иран
2521
преди 41 минути
Двама мигранти загинаха близо до река Марица
6114
преди 1 часа


