BG EN

Туск има добро предчувствие за преговорите с Гърция

Европа

Туск има добро предчувствие за преговорите с Гърция

2993
на 25.06.2015
Туск има добро предчувствие за преговорите с Гърция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Председателят на Европейския съвет Доналд Туск заяви, че според него скоро ще бъде постигнат положителен резултат от преговорите между Атина и кредиторите й.

препоръчано

"Работата продължава и все още има възможност да отнеме много часове. Но аз имам предчувствие, че за разлика от трагедиите на Софокъл, тази история ще има щастлив край", каза Туск при пристигането си на срещата на върха на Европейския съюз в Брюксел.

В същото време германският финансов министър Волфганг Шойбле изрази противоположно мнение като предупреди по-рано днес, че възможността за сделка между Атина и Международния валутен фонд (МВФ), Европейската централна банка (ЕЦБ) и ЕС отслабва, пише БГНЕС.

"Гърците по-скоро направиха крачка назад. Позициите по-скоро се раздалечават, вместо да се сближават", каза той при пристигането си в Брюксел за поредната среща на министрите от еврозоната. /АФП

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО) Радослав Ревански ексклузивно пред ПИК: Хиляди хора от всички етноси има на площада в Белица! Провалените политици от ППДБ нескопосано ни обвиняват, че вадим етническата карта (ВИДЕО)
ново
Днес: 98
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК