BG EN

Ужас! Жена опита да се самоубие със селскостопанска отрова, в кома е

ЧАС ПИК

Ужас! Жена опита да се самоубие със селскостопанска отрова, в кома е

8695
на 18.05.2014
Ужас! Жена опита да се самоубие със селскостопанска отрова, в кома е
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

55-годишна жена от гърменското село Рибново реши да сложи край на живота си със селскостопанска отрова. Фатме И. е в критично състояние в реанимацията на гоцеделчевската болница "Иван Скендеров".

препоръчано

"Пациентката е в кома, на изкуствено дишане. Има опасност за живота й. Лекарите правят всичко възможно, за да я спасят", каза шефката на болницата д-р Мария Радойкова.

Жената е намерена в безпомощно състояние в дома й. Според хора в селото се е отровила със силна селскостопанска отрова "Би-58".

Извикан е бил веднага местният доктор, който е потвърдил, че става въпрос за отравяне. Жената е транспортирана рано в неделя в МБАЛ - Гоце Делчев.

Нейни съседи смятат, че Фатме е посегнала на живота си от отчаяние след получен преди години инсулт. Преди време тя загубила дъщеря си, която се обесила, пише "Стандарт".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за Баба Алино: Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Варненският общински съветник Стоян Петков с последни разкрития за "Баба Алино": Коцев и администрацията му са тупали топката. Кметът дължи отговори на ТЕЗИ ВЪПРОСИ (ВИДЕО)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК