ГОРЕЩО
Йотова с първа изява като президент - утре съобщава пълния график за срещите с кандидат-премиерите
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
Bloomberg ЕКСКЛУЗИВНО: Фондове като Gemcorp Capital на българина Атанас Бостанджиев набират милиарди за нови стратегии в частния кредит през 2026 г. (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Всички ученици от Езиковата гимназия в Благоевград, които се завърнаха от лагер в Австрия, и сега вече са си у дома, са поставени под карантина.
препоръчано
Това каза пред БНР началникът на Регионалното управление на образованието-Благоевград Ивайло Златанов.
„Има известно притеснение, но се надявам новата учебна година да започне присъствено при спазване на противоепидемичните мерки, като апелирам и към учителите да се ваксинират“, допълни Златанов.
Децата бяха прибрани в страната ни със самолет "Спартан".


