ГОРЕЩО
Обявиха 100 ХИЛЯДИ ДОЛАРА награда за информация за Ивайло Калушев
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на правосъдието Цецка Цачева ще даде брифинг от 11.00 часа във фоайето на Министерството. Това съобщиха от пресцентъра на Министерство на правосъдието. Темата на брифинга е становището на работната група към Министерството на правосъдието относно собствеността на имотите на семействата на починалите царе Фердинанд І и Борис ІІІ и на техните наследници.
препоръчано
В брифинга ще вземат участие още министърът на регионалното развитие и благоустройство Николай Нанков и Атанас Кацарчев, началник на кабинета на министъра на земеделието, храните и горите.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Министър Нанков: Не се отказваме от царските имоти
15049
на 01.12.2017
БСП провежда съдбоносен конгрес
24375
преди 4 часа
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
96210
преди 6 часа


