ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ФОТОГАЛЕРИЯ
Цуни стана личен слуга на Мария! Плейбоят й сервира закуска в леглото (СНИМКИ)
21128
на 02.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Цветелин Маринов-Цуни, в чието любовно тефтерче има няколко чалга диви, го раздава влюбен в нова представителка на лекия жанр - съквартирантката му във "ВИП Брадър" Мария.
препоръчано
Откакто съжителстват под един покрив, плейбоят е неразделен с доскорошната госпожа Гущерова, преследва я като сянка.
За да впечатли Мария, Цуни е приел доброволна ролята на личен слуга на поп фолк иконата. Всяка сутрин той приготвя закуска на възлюбената си и й я носи на поднос - препечени филийки, сладкиши и плодове.
свързани новини





