ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
Слави с УДАР срещу Демерджиев: Криете се зад прокуратурата - обществото чака отговори за случая "Петрохан", а не оправдания
Откъде-накъде Пенчо от Горно Камарци слюноотделя за трилиона на Илон Мъск?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Подразделението за борба с корупцията на полицията в Чехия е извършило няколко обиска в различни части на страната във вторник сутринта, арестувани са няколко души, съобщава сайтът Novinky.cz, цитиран от агенция "Фокус".
Информацията е потвърдена от върховния държавен прокурор Иво Ищван. Той уточнява, че полицейската операция е част от разследване във връзка със злоупотреба с власт и подкупи. Прокурорът отказва да съобщи дали сред задържаните лица има и политици на високи длъжности.
Броят на задържаните не се уточнява.
препоръчано
свързани новини
От днес дизелът в Черна гора ще е по-евтин, а бензинът – по-скъп
4213
преди 2 часа
Тръмп: Нетаняху трябва да бъде по-отговорен
4498
преди 2 часа
Иран може да получи достъп до 300 милиарда долара за инвестиции
5156
преди 3 часа


