BG EN

Чистката в ЦСКА продължава с още трима ненужни

Футбол

Чистката в ЦСКА продължава с още трима ненужни

14636
на 20.08.2025
Чистката в ЦСКА продължава с още трима ненужни
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Чистката в ЦСКА ще продължи с поне още трима играчи. На изхода при армейците са Джейсън Локило, Мика Пинто и Аарон Исека, пише "Тема Спорт".

препоръчано

При представянето на новия спортен директор Бойко Величков бе обявено, че те са пратени да тренират с втория отбор и се търсят варианти за раздяла с тях. Още до края на седмицата поне един ще разтрогне, като най-близо до прекратяване на отношенията е Локило.

 Неговите агенти вече са в София и в момента се водят преговори за това дали контрактът му да бъде разтрогнат по взаимно съгласие, или ще му се търси нов отбор посредством наем или продажба.

Така, ако се стигне до раздяла и с тримата, бройката на напусналите ще е колкото за един тим – 11! Локило, Пинто и Исека подобно на разтрогналите вече Купър и Бютучи не оправдаха големите си заплати и логично са на изхода в ЦСКА.

И тримата дойдоха при червените преди година през летния трансферен прозорец. Договорът на Пинто е до юни догодина, а на другите двама до лятото на 2027-а.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета Радев в Министерския съвет (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Служебното правителство предаде властта на кабинета "Радев" в Министерския съвет (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 45
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК