ГОРЕЩО
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Журналистът Валери Тодоров удари рамо на Радев за ветото върху санкциите срещу руския патриарх: Няма да има справедлив мир в Украйна (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Доц. Цеков с УДАРЕН КОМЕНТАР - сравни ППДБ с режимите на Хитлер, Франко и Салазар (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! “Билетът за концерта е 40 евро”: Още един таен свидетел разплел цялата корупционна схема на Благомир Коцев и компания (ДОКУМЕНТИ)
ЖИВОТ В СТРАХ: Наркомани и локали нападат хора в един от най-скъпите квартали на София, кметът от ППДБ нехае (СНИМКИ)
Плеймейтка с РАДИКАЛЕН ХОД след кончината на Дилов-син
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Спортинг (Лисабон) Ислам Слимани е трансферна цел на Шалке 04. Според публикация на "Билд" 26-годишният алжирец ще премине в клуба от Гелзенкирхен за сумата от 12 млн. евро. Щутгарт, Байер (Леверкузен), Тотнъм и Олимпик Марсилия също са сред кандидатите за подписа на Слимани, но с най-големи шансове да го привлече е Шалке. "Кралскосините" са харесали алжиреца в мачовете между двата тима в групите на Шампионската лига. Слимани има 32 мача и 14 гола за националния отбор на Алжир. Той се разписа на два пъти на световното първенство в Бразилия миналата година - в двубоите срещу Русия и Южна Корея./sportal.bg
препоръчано
свързани новини
Шалке 04 купува за 4 млн. евро най-големия талант на Германия
7836
на 01.06.2013
НАСИЛИЕ: Ранени и убит при безредици след Йордания-Алжир на Световното
10648
преди 12 часа
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
22284
преди 14 часа
В РАЗГРАД СЕ СЪБУДИХА: Лудогорец си хареса бразилско крило
6573
преди 15 часа
ТУРЦИЯ СЕ РАЗТРЕСЕ: Мъри отказа да поеме гранд, разкриха причините
15182
преди 16 часа


