BG EN

ШОК: Международният влак София-Солун остана без машинист, пътниците чакат с часове

Инциденти

ШОК: Международният влак София-Солун остана без машинист, пътниците чакат с часове

24259
на 17.09.2016
ШОК: Международният влак София-Солун остана без машинист, пътниците чакат с часове
Автор:   ПИК

В Дупница чакат да дойде човек от Радомир, който да подкара композицията

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В истински ужас се превърна пътуването днес с международния влак София –Солун, съобщи „Струма”, като се позова на сигнал от изнервени пътници.   

препоръчано

Както обикновенно и по разписание влакът тръгнал от София в 15.20 часа. Около село Гълъбник пътниците били свалени заради ремонтни дейности и прикачени на автобус, с който били превозени до Дупница.

Там отново били качени на влака, но вместо да тръгнат към Солун замръзнали на място. След многократни опити да разберат защо висят повече от час без да помръдват се оказало, че няма кой да подкара тежката машина.

След дългото чакане пристигнал машинист специално от Радомир и влакът потеглил.

Към 18.30 часа все още влакът не бе пристигнал на гарата в Благоевград, откъдето трябва да продължи по маршрута си.

 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
ново
Днес: 18
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК