ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заловиха сто килограма кокаин на пристанището във втория по големина град в Гърция Солун, съобщава “Катимерини“.
препоръчано
Според информацията гръцкият отдел за борба с наркотиците е получил информация за доставка на контейнер на пристанището в Солун, в който е скрито значително количество наркотици.
Служители на полиция са изчакали членовете на престъпната организация да отидат на място, за да получат пратката и са блокирали два автомобила, като към момента не е известен броят на арестуваните лица.
свързани новини
Хванаха бивш боксов шампион с кокаин за 1 милиард долара
18949
на 05.11.2022
Арестуваните членове са използвали коли под наем за транспортирането на наркотиците. В момента тече разследване на полицията за установяване на канала за трафик.
Парламентът в Тирана ратифицира участието на Албания в Съвета за мир
5447
преди 8 часа
Поредица от слаби земетресения в Турция
4781
преди 16 часа
СМЪРТ И РАЗРУХА: Наводненията в Гърция взеха жертви (ВИДЕО)
21669
преди 21 часа
Кипър регистрира 13 смъртни случая от грип
6409
на 21.01.2026


