ГОРЕЩО
Хиляди конски сили и дрифт на световно ниво: BMW Събор 2026 идва на A1 Motor Park
Радев РЕЖЕ ДОСТЪПА НА ОЛИГАРХИЯТА до публичните ресурси: Разкриват автоматично фаворитите за обществени поръчки (ВИДЕО)
ЛИБЕРАЛЕН ГЬОНСУРАТЛЪК: Божанков разобличи двойния аршин на ПП по ЛГБТИ пропагандата
ГОРЕЩА ТЕМА! Доц. Цеков: Капитулация на Иран! Доктрината "Тръмп" в действие
ЛЮБОПИТНО! Вижте как посрещнаха Радев в парламента (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
11-месечно бебе е починало в УМБАЛ – Бургас. Лекарите са направили всичко възможно да го спасят, повикана е била спешно от Стара Загора регионалната педиатрична консултантка, но детето издъхнало.
След като като му е била поставена задължителна ваксина в Поморие, където живее семейството му, бебето развило много висока температура.
Наложил се е спешен прием в бургаската болница, пише Труд.
Детето е било прието в реанимация и интубирано.
Състоянието му обаче не се е подобрило. Ваксината в Поморие е била трета апликация.
препоръчано
ТРАГЕДИЯ В КЪРДЖАЛИ: Почина новородено бебе
39512
на 03.09.2024


