ГОРЕЩО
Александър Йорданов с ТОП АНАЛИЗ как трябва да се гласува на изборите
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Облачно в цялата страна - на места ще вали дъжд, а в планините сняг, температурите ще паднат до минус 2 градуса
БОМБА В ПИК TV! Радев и Копринков си подсигуряват изборите през Демерджиев - "Бях точен с парите" раздава команди по нощите в ГДНП кой да бъде ударен. Незабавна оставка на Емил Дечев (ВИДЕО/СНИМКИ)
Задействан е опит за брутална намеса в изборите в Унгария - въпреки това Орбан е на път да спечели
ПРИКЛЮЧИХА ГИ: Васил Терзиев и цялата секта на ПП-ДБ трябва да бъдат разкостени от въпроси и разследвания за "Петрохан"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
11-годишно дете в Нова Зеландия стана тако, съобщава АФП. Майката е на 36 години и е родител на приятел от училище на невръстния баща.
препоръчано
Министърът на правосъдието на Нова Зеландия, Джудит Колинс обяви, че случаят ще бъде разследван. „Този случай повдига важни въпроси. Ще потърся съвет от специалисти дали е необходима промяна в закона”, каза тя.
В Нова Зеландия жени не подлежат на обвинения в сексуално посегателство.


