BG EN

1147 новородени са проплакали в Благоевградска област от началото на годината

Здраве

1147 новородени са проплакали в Благоевградска област от началото на годината

5286
на 03.07.2015
1147 новородени са проплакали в Благоевградска област от началото на годината
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

1147 новородени са проплакали в Благоевградска област от началото на годината до днес, предаде Радио „Фокус” – Пирин, позовавайки се на справка от Информационната система за раждания на Министерството на здравеопазването. В сравнение със същия период на миналата година се забелязва лек ръст на новородените.

препоръчано

По брой новородени, Благоевград се нарежда на осмо място. На първо място в страната е област София, следват Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора, Сливен, и Плевен. Най-малко бебета са регистрирани във Видин, Разград, Смолян, Ямбол, Перник, Габрово.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Цеков с тежки думи за скандалите около служебния кабинет: Това е един анклав на политическата безотговорност. Правят мащабни чистки, изборите са под заплаха (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК