ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В шоколадовата фабрика „Уили Уонка” на швейцарската компания „Нестле” в американския щат Илинойс 17 работници пострадаха след теч на химикали, гласи информация на „Чикаго трибюн”, цитирана от ТАСС.
препоръчано
Инцидентът е довел до евакуирането на всички 50 служители на предприятието. От тях 11 са приети в болница с вътрешни изгаряния на белите дробове и симптоми на натравяне, включително гадене и виене на свят. На останалите пострадали е оказана помощ на място. Причината е изтичане на химически разтвор, използван в системата за регулиране на влажността във фабриката. В последствие предприятието е възстановило нормалната си работа.
свързани новини
В Илинойс тревата вече е законна
8137
на 03.08.2013
ЧУДОТО ЖИВОТ: Бебе се роди насред руините на Венецуела
5748
преди 1 часа
Тръмп заплаши Велкобритания с тежки мита
10159
преди 4 часа
Извънредно положение в Юта заради горски пожари
5604
преди 6 часа
Цената на петрола падна под 73 долара за барел
5310
преди 7 часа


