ГОРЕЩО
ОБЛЕЧЕТЕ СЕ ТОПЛО, ВЗЕМЕТЕ И ЧАДЪР: Застудява, очакват ни и валежи от дъжд и сняг
Беше ли изявлението на Яни Макулев отчаян зов към Калушев, за да пощади детето му?
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Калушев гръмнал Николай Златков и Александър Макулев и се самоубил
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на ГДНП Захари Васков с горещи подробности за новата порция трупове по случая "Петрохан“: Това е престъпление без аналог! Открити са три простреляни тела и оръжия - стрелба отвън не е имало (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
САМО В ПИК: Кметът на врачанското село Челопек, край което откриха труповете на Калушев и момчетата, с първи думи пред зловещата находка (ОБНОВЕНА)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Поне 68 спасителни и медицински екипи работят в джамията Ал Харам в Мека, където срутването на строителен кран доведе до гибелта на 107 души, предаде УНИАН, цитирана от Фокус.
препоръчано
Спасителните екипи са пристигнали в джамията не само от Мека и околностите ѝ, но и от градовете Джеда и Таиф. Според съобщение на саудитския „Червен полумесец“ инцидентът се е случил точно когато петъчната молитва е приключвала. Кранът е паднал върху богомолци в двора на Джамията.
Според предварителното разследване, причина за падането на крана е бил силният вятър.
свързани новини
Кран премаза над 62 души в Голямата джамия в Мека (видео)
7523
на 11.09.2015
Жертвите от трагедията в Мека достигнаха 107 души
6516
на 12.09.2015


