BG EN

Aсен Гагаузов се оттегли сам от вота

ТОП НОВИНАТА

Aсен Гагаузов се оттегли сам от вота

7744
на 24.03.2013
Aсен Гагаузов се оттегли сам от вота
Автор:   Ива Оприкова
Асен Гагаузов си направи отвод  и няма да участва в битката за депутат. Това се случи днес по време на общинската конференция в Сливен. „Няма да се кандидатирам. Бях на 36 години, когато дойде демокрацията, станах депутат на 44 години. Можех и да не попълня документите, но това щеше да е неуважение към Вас”, обяви бившият министър на регионалното развитие. Гагаузов се оттегля и като шеф на предизборния щаб. „Ще продължа обаче да помагам, идват тежки избори”, каза досегашният народен представител. За пръв път той стана депутат през април 1997 година. Гагаузов е бивш кмет и зам. кмет на Сливен. Имената на Асен Гагаузов, Емилия Масларова, Румен Петков и Румен Овчаров се завъртяха в новините от "Позитано" 20 за отхвърлени в листите на червените още преди седмица. "Няма чистка, това е обновление", обяви лидерът на социалистите Сергей Станишев. Отстраняването на знакови фигури в столетницата предизвиква разнопосочни коментари. Някои приветстват решението на Станишев, защото било крайно време БСП да се освободи от хора, които "запушват" партията, други пък считат, че няма победа без "старите муцуни".
препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 123
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК