ГОРЕЩО
РАЗБИ ИМ ОПОРКИТЕ! Делян Добрев с КАТЕГОРИЧНА ПОЗИЦИЯ: Сделката за блока "Хан Тервел" е добра за България, Радев не е дал никакви проценти
ИЗНЕНАДВАЩА РОКАДА: Гълъб Донев смени шеф на важна агенция, назначен само преди месец и половина
Радев поздрави МВР за разкриването на лабораторията за производство на фентанил
Извадиха от нафталина още едно име за кандидат-президент на демократичната общност, но май вече е късно
ГОРЕЩА ТЕМА! Ще спре ли работа АЕЦ "Козлодуй" заради рекордно ниските нива на Дунав - енергийният министър даде отговор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Монтана задействаха системата BG-ALERT заради жегата. Предупреждението е подадено от областния управител Иван Каменов.
препоръчано
От Областната администрация в Монтана информираха по-рано, че системата за ранно предупреждение BG-ALERT ще бъде задействана заради високите температури днес.
В 18:00 часа термометрите заковаха 37 градуса, показват данните на НИМХ.
По същото време въпреки жегата, на стадион "Огоста", се игра последният мач от втория кръг на Втора лига. Домакините от Монтана се поздрави с крайния успех над Несебър с 3:1.
BG-ALERT в Монтана заради жегите
4182
преди 1 часа
Нивото на Дунав продължава да спада с по около 2 см за денонощие
9578
преди 3 часа
Мечка дебне гъбарите от селата край Якоруда
12552
преди 9 часа


