ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
OMV ще назначи нови 1600 служители до 2016 г. заради очаквани открития в Черно море и развитието на газови находища в Норвежко море.
"Търсим мотивирани хора с технически умения и интерес към работата в някои от най-вълнуващите места в света", каза изпълнителният директор на австрийската нефто-газова компания Герхард Ройс.
OMV търси служители с опит нефто-газовия сектор, а също и дипломирани кадри от специалностите геонаука и петролно инженерство и е готова да даде шанс на младите хора да започнат техническа кариера. Подборът ще става както на местно, така и на международно ниво.
Австрийската нефто-газова компания участва в консорциуми за търсене на нефт и газ в българския блок "Хан Аспарух", а също и в румънски води, припомня "Дневник".


