ГОРЕЩО
КАТАСТРОФАЛЕН ТРУС! Земетресение от 7,5 във Венецуела. Жертвите са хиляди (СНИМКИ/ВИДЕО)
ПАК ЩЕ ВАЛИ! Слънчево сутринта, дъжд разхлажда жегата следобед (КАРТА)
АЛО, ДЕМЕРДЖИЕВ: Фентанилът убива наред - младата майка във Враца, Никсъна, и още, и още, а МВР губи битката
НОВО РАЗКРИТИЕ ЗА УБИЙСТВОТО НА ЛЪВОВ МОСТ: Не дрога, крадени дрехи стоят зад смъртта на хвърления с главата надолу мъж
САМО В ПИК! Георги Марков с ценен съвет към Радев - ето какво не трябва да допуска премиерът
Балкани
Ана Бърнабич: До края на годината заплатите в Сърбия ще са по-високи от тези в България
7698
на 08.03.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
До края на годината заплатите в Сърбия ще са по-високи от тези в България, която е член на Европейския съюз. Това увери министър-председателят на западната ни съседка Ана Бърнабич, предава белградската електронна медия B92.
препоръчано
„Всичко върви по своя път. Очаквам до 2025 г. да имаме средна заплата от 900 евро“, заяви Бърнабич в предаването Hit Tvit по телевизия Pink, което цитира медията. Премиерът поясни, че в столицата тя ще бъде по-висока – 1100 евро.
Припомня се, че по-рано тази година президентът на Сърбия Александър Вучич представи данни, съгласно които средната заплата в Сърбия е 60 300 динара (малко над 1000 лева), пише "Фокус".
свързани новини
Важно за пътуващите към Гърция: Затварят ключов участък от околовръстното на Солун
5835
преди 56 минути
Силно земетресение разтресе гръцки острови
10604
преди 18 часа


