ГОРЕЩО
Пуснаха Стоян Колев под домашен арест
ЕКШЪН В НС между управляващите и опозицията заради Закона за съдебната власт
СКАНДАЛНО: Потъващата БСП се лепна за Йотова в битката за „Дондуков“ 2
The Pundit: Вашингтон лансира Николай Младенов като кандидат за генерален секретар на ООН
Какво (не) знаем за трагедията в Угърчин. Проституция и пари ли са предизвикали касапницата
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пловдивска бизнесдама е останала без автомобила си, след като била "посетена" от автокрадци. Те отнели служебния й автомобил Ауди Q7, паркиран на улица в Кючук Париж, предава Трафик нюз. Жената го паркирала пред дома си, а в събота сутринта, когато излязла, от колата нямало и следа. Сочбственичката на автомобила се занимава с търговия на едро с препарати.
препоръчано
През последните месеци кражбите на луксозни автомобили намаляха осезателно, но определени марки продължават да са предпочитани от джамбазите. Разкриваемостта на това престъпление е много ниска.
Пожарникари извадиха змия от автомобил в центъра на Кюстендил
694
преди 3 минути
Закопчаха тротинеткаджията агресор от Гребната база на Пловдив
1149
преди 5 минути
На 35 ключови кръстовища в София ще работят новите камери с изкуствен интелект
1931
преди 13 минути


