ГОРЕЩО
„Сердикамед“ посреща пациентите си в София с обновена и модерна база, и високотехнологично оборудване (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Заличен нотариус от Монтана, осъден по наказателно дело, кандидат-депутат на Гешев, уреди сина си при Румен Радев (СНИМКИ)
НЕВИЖДАН СРАМ: Четирима души слушат Иво Аръков на турне за 250 хил. евро (СНИМКИ)
СКАНДАЛ! Служебната власт легитимира шпицкомандите на професионалните протестъри - Гошо Боеца прекарва повече време в министерствата, отколкото самите министри (СНИМКИ)
ПРЕДИЗБОРНА МАТЕМАТИКА: Мишо Константинов изчисли възможно ли е правителство след 19 април и попари мечтите на новобранците от Д2
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Двайсет и трима заподозрени са били задържани при операция в Истанбул срещу джихадистката групировка "Ислямска държава", предаде турската частна телевизия НТВ.
препоръчано
Екипи на силите на турската полиция за борба с тероризма са предприели действия за залавянето на заподозрени, за които имало сведения, че подготвят "сензационен атентат" от името на ИД, информира БТА.
В рамките на разследването е била извършена операция с едновременни акции на шест адреса в мегаполиса и са били задържани 23-ма чуждестранни граждани.
При обиските са били намерени голям брой документи на организацията и дигитални материали.
свързани новини
Акция в Истанбул! Арестуваха 26 предполагаеми терористи
9858
на 06.12.2017
Над сто руски дрона са неутрализирани от украинската ПВО
5687
преди 2 часа
ДНЕС: Съд в Берлин нищи казус с "Хамас", замесена е и България
10214
преди 3 часа
Тръмп призова унгарците да гласуват за Орбан
8395
преди 4 часа


