BG EN

Бащата на убитите деца в Сандански плаче неудържимо: Нейните родители знаеха за проблемите й

Животът днес

Бащата на убитите деца в Сандански плаче неудържимо: Нейните родители знаеха за проблемите й

37214
на 26.11.2020
Бащата на убитите деца в Сандански плаче неудържимо: Нейните родители знаеха за проблемите й
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

47 дни не бях си виждал децата. Исках просто да ги видя и да ги гушна силно. Това заяви през сълзи пред Би Ти Ви Георги Трайков, съпругът на жената от Сандански, която уби двете си деца. 

препоръчано

"Родители й я биеха", категоричен е бащата и добави, че родителите й са знаели, че тя е имала психически проблем. "Защо не ми ги доведоха да ги гледам, а тя да се лекува, избухна бащата", продължи да плаче почерненият родител.

Трайков разкри още, че Кристина е споделила с него, че я е страх, защото родителите й знаят всичките й слабости и ще й вземат децата.

"Никога не съм удрял децата, те бяха толкова добри. Васил дори идваше с мен да работа, возих го с камиона, аз съм горски и работата ми го позволяваше", уточни Георги Трайков.

Той отрече да е бил жена си, твърди, че тя отказала да ходи на психиатър. "Смея да твърдя, че съм баща мечта", каза през сълзи той.

Бащата на убитите дечица разкри, че е подавал жалби и в социалните, и в полицията, но институциите нищо не са направили. "Тромавата система ни убива", заключи почерненият родител.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради Величие - обижда ги на баламурници и секта (ВИДЕО) ГОЛЯМ СКАНДАЛ В НС! Руди Гела побесня заради "Величие" - обижда ги на "баламурници" и "секта" (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК