ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
САМО В ПИК TV! Разпада ли се "Промяната" във Варна? Журналистката Наталия Господинова: Цялата организация е създадена от приятелски и роднински кръгове около семейство Лорер и ресторант "Хоризонт“ (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
МЪЛНИЯ! Полицай с шокиращи разкрития по време на делото срещу Кирил Петков - ето как му разпоредили да арестува незаконно Бойко Борисов и да му сложи белезници (СНИМКА)
САМО В ПИК! Спипаха Софиянски да гази законите насред "Витошка"! Сватът на Божков на консултация в адвокатска кантора (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Убийците на деца да получат смъртна присъда. За това настоя преди минути по Нова телевизия Явор Кръстев, баща на убитата преди около 2 години в Борисовата градина - Яна.
препоръчано
"Определянето на наказия от рода на 20 години затвор за причиняване на смърт не са достатъчни", подчерта Кръстев. Според него в България трябва да бъде върнато най-тежкото наказание.
Почерненият родител заяви, че ако се докаже, че Чеци е удушил щерка му, лично ще извади пистолет и ще го опре в гърлото му, а след това ще натисне спусъка.
ТЕЖКА СИТУАЦИЯ: Бедственото положение в Ардинско остава
4958
преди 49 минути
И ДНЕС Е ПРАЗНИК: Черпят всички, които носят името на този велик светец
15357
преди 58 минути
ОТ ДНЕС: Грипна епидемия в Пловдив
3679
преди 1 часа


