BG EN

Бебето на починалата в Добрич родилка е в стабилно състояние

ЧАС ПИК

Бебето на починалата в Добрич родилка е в стабилно състояние

5806
на 22.05.2015
Бебето на починалата в Добрич родилка е в стабилно състояние
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бебето на 26-годишната родилка, която почина в болницата в Добрич, е в стабилно състояние, съобщи директорът на лечебното заведение д-р Трифон Йорданов. По думите му момиченцето е в кувьоз и лекарите смятат, че няма да има усложнения за здравето му, но не се ангажират кога ще бъде изписано, предаде "Дарик".

Детето е родено с тегло 3.140 кг и е високо 51 см.

препоръчано

Д-р Трифон Йорданов информира, че след аутопсията на родилката се очакват и резултатите от хистологичните изследвания, за да се изяснят причините за смъртта й. Жената почина малко след 1.00 ч. на 21 май след секцио. 

Директорът на болницата вече поясни, че операцията се е наложила поради неправилно разположение на плода и данни за страдания на бебето. През нощта родилката е изпитала остри болки в гръдната област и въпреки усилията на реанимационния екип да възстанови сърдечния ритъм и дихателната дейност на жената тя е починала. 

За смъртта на родилката се води досъдебно производство. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК