ГОРЕЩО
Над 1100 души препълниха залата във Враца за Мартин Харизанов - мощна подкрепа в края на кампанията за младия кандидат на ГЕРБ-СДС (СНИМКИ/ВИДЕО)
Мото Track Weekend дебютира в България на A1 Motor Park
Travellove.bg – априлски круиз в океан от приключения (СНИМКИ)
Баскетболно шоу в Монако
Кокорчо се офъка за изборите и се "нахендри" в студиото на Сорос тв. Ето какви ги избъбри пред клетите зрители
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Безредици избухнаха в бразилския щат Парана, в резултат на което бяха ранени най-малко 170 души. Сблъсъците станаха в щатската столица Куритиба, като от едната страна бяха недоволни учители, а другата - полицията. Повод за протестите стана реформата в социалното осигуряване на учителите и други държавни служители.
препоръчано
Демонстрантите опитаха щурм на сградата на местната асамблея (парламента), но бяха отблъснати от силите на реда. За да разпръсне тълпата, полицията бе принудена да употреби сълзотворен газ и водомети. Сред пострадалите са и минимум 20 полицаи.


