ГОРЕЩО
Тръмп от Давос: САЩ са икономическият двигател на планетата (ПЪЛЕН ТЕКСТ НА РЕЧТА МУ)
ЕКШЪН В НС! Промените в Изборния кодекс нажежиха страстите до червено - депутатите се изпокараха, опозицията провали заседанието
Колтуклиева: Асен заличи Лена, а Киро го е страх дори името му да произнесе
Наталия Киселова ПРОГОВОРИ и КАЗА истината за референдума за еврото - ето с какви аргументи ударила Радев през ръцете
ГОРЕЩА ТЕМА! Остриета на ГЕРБ разобличиха Радев за поканата за Съвета за мир: Истината пристигна по дипломатически път. Лъжата - по политически
ЧАС ПИК
Бившият директор на Федералния резерв на САЩ Гриспин: Гърция ще напусне еврозоната
4872
на 09.02.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият директор на Федералния резерв на САЩ Алън Гринспин предрече, че Гърция скоро ще напусне еврозоната, предаде BBC.
препоръчано
„Гърция ще напусне еврозоната, понеже няма да получи нови заеми. Не виждам друг изход от ситуацията. В крайна сметка Гърция няма да има избор, понеже всички козове са в ръцете на другите играчи“, заяви Гринспин.
Еврозоната решава съдбата на Гърция
6181
на 26.11.2012


