BG EN

Бившият заместник-кмет на китайския град Гуанджоу е обвинен във взимане на подкуп в размер от 11.8 милиона долара

Азия

Бившият заместник-кмет на китайския град Гуанджоу е обвинен във взимане на подкуп в размер от 11.8 милиона долара

3899
на 30.01.2016
Бившият заместник-кмет на китайския град Гуанджоу е обвинен във взимане на подкуп в размер от 11.8 милиона долара
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Бившият заместник-кмет на китайския град Гуанджоу Цао Цянлао е бил изправен пред съда по обвинение, че е взел подкуп в размер от 11.8 милиона долара, предаде ТАСС, цитирана от Фокус.

препоръчано

Изслушването по делото се извършва пред народния съд в град Шенчжен в провинцията Гуандун. Прокуратурата обвинява Цянлао в злоупотреба със служебно положение в сферата на поземлената и градоустройствена политика и при управлението на инженерни работи, както и за вземане на подкупи. Цянлао е признал вината си. 

Той заемаше поста на заместник-кмет в големия китайски град през 2007 г. Разследването срещу него започна през 2013 г. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК