BG EN

Борбата с вируса МЕРС забуксува

Азия

Борбата с вируса МЕРС забуксува

4037
на 16.06.2015
Борбата с вируса МЕРС забуксува
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Здравните власти в Южна Корея продължават борбата с Близкоизточния респираторен синдром (MERS), след като хора, които са били в контакт с носители на заразата, несъзнателно са се разпръснали във вътрешността на страната, съобщава The Chosun Ilbo, цитиран от "Фокус".  Броят на новите заразявания в болницата, където е бил първият потвърден случай на MERS, е намалял. Но болница Самсунг продължава да бъде източник на нови предавания на вируса, тъй като натоварената болница приема голям брой болни хора всеки ден. 

препоръчано

Дванадесет болници са обявени за чисто от MERS. Но хората в контакт със заразените обикалят страната, увеличавайки броя на огнищата на заразата на 67. 
Здравните власти очакват нови случаи на заразени да продължат да се появяват поне до края на месеца. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Петър Кичашки сравни сегашната ситуация с 4 февруари 1997 г. и даде ценен съвет на Йотова при избора на служебен премиер (ВИДЕО)
ново
Днес: 6
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК