BG EN

Борисов: Кристалина Георгиева даде много на България, оттук нататък вече може само да ни пречи в ЕК

Политика

Борисов: Кристалина Георгиева даде много на България, оттук нататък вече може само да ни пречи в ЕК

40556
на 30.10.2016
Борисов: Кристалина Георгиева даде много на България, оттук нататък вече може само да ни пречи в ЕК
Автор:   ПИК

Няма нищо спешно и бързо, за да решаваме сега кой ще представлява страната ни в Брюксел

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Кристалина Георгиева даде много на България като еврокомисар и заместник-председател на Европейската комисия с ресор бюджет и финанси. От 12 милиарда евро, парите за нас станаха 15 милиарда евро. Оттук нататък тя не може повече да направи и дори ще ни пречи, ако остане в Брюксел. Това каза в студиото на Би Ти Ви Бойко Борисов.

препоръчано

Той определи като много важна” новата роля на Георгиева в Световната банка. „Сега не е време да мислим за това кой ще преставлява страната ни в Брюксел, нека се съсредоточим към президентските избори”, допълни премиерът.

Според него, истината е че с влизането на Кристалина Георгиева в битката за генерален секретар на ООН, португалският кандидат взе преднина заради изострянето на войната в Сирия и на отношенията между САЩ и Русия. 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО) Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК