ГОРЕЩО
Колтуклиева в десетката след избора на Крум Зарков: Началото на края на БСП!
Кирил Добрев превърна БСП в еднолична фирма - садистът и зоофоб Крум Зарков ще му носи куфарчето
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Маминият Крум Зарков поема БСП - истинският лидер ще бъде ортакът му в кражбите Кирил Добрев (ВИДЕО)
Иван Таков на конгреса на БСП: С радикално лява платформа ще спечелим доверието на нашите избиратели
Калоян Паргов: БСП може без всеки от нас. Но България не може без БСП
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Премиерът Бойко Борисов ще проведе среща и работна вечеря с министър-председателите на Унгария и Сърбия Виктор Орбан и Александър Вучич, които ще бъдат на посещение в Бургас на 13 септември, съобщиха от правителствената пресслужба.
препоръчано
Предвид ангажименти, след приключването на тристранната среща министър-председателят на Сърбия ще отпътува, а на работно посещение и в рамките на следващия ден ще бъде премиерът на Унгария.
На 14 септември министър-председателите Борисов и Орбан ще инспектират сухопътната граница и преградното съоръжение при ГКПП „Лесово“, както и охраната на морската граница.
ПЪРВО В ПИК! Премиерът Борисов с обръщение към мюсюлманите за Курбан байрам
13847
на 12.09.2016
Бойко Борисов ще се срещне с премиерите на Унгария и Сърбия
14841
на 12.09.2016
Браво на Борисов, психясалата Меркел да се оправя
45255
на 10.09.2016
Борисов обсъди мигрантската криза с Меркел, Орбан и Вучич
23449
на 08.09.2016


