BG EN

"Ботев" (Пд) сключи договор с нов спонсор

Футбол

"Ботев" (Пд) сключи договор с нов спонсор

6977
на 29.07.2015
Ботев (Пд) сключи договор с нов спонсор

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Ръководството на "Ботев" (Пловдив) сключи договор за партньорство със "Спорт Депо". Контрактът е за срок от 2 години и влиза в сила от първи август тази година, съобщават "канарчетата" на клубния уебсайт. 

В рамките на споразумението клубът предоставя на "Спорт Депо" правото да използва клубното лого за брандиране, разпространение, реклама и продажба на продукти (спортно облекло и артикули) собствено производство и при собствен търговски риск. 

Продуктите с логото на Ботев ще се разпространяват във обособените фен-корнери в магазините на "Спорт Депо" в страната, както и чрез онлайн продажби в сайта на веригата. Разработката, производството и цените на артикулите ще бъдат предварително съгласувани между двете страни. Клубът ще получава по 20 процента от приходите от всеки продаден продукт. 

"Спорт Депо" се ангажира и със зареждането на клубния фен-магазин със своя серия артикули. В това число попадат и сезонни колекции от разнообразни стоки с марката на Ботев. 

Привържениците на "Ботев" могат да очакват първите продукти на любимия отбор в магазините на "Спорт Депо" във втората половина на месец август.


препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 10 декември: Овенът да не разчита на късмета си, на Девите не им е ден за търговия, Рибите омайват с чар
ПИК TV x
СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ! Колтуклиева подгони Киро из коридорите на Съдебната палата. Пита го чуват ли се с Борисов (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК