"Ботев" (Пловдив) елиминира "Левски" за Купата на България, "сините" с две калъфки за вековния си юбилей

9238
на 19.03.2014
Ботев (Пловдив) елиминира Левски за Купата на България, сините с две калъфки за вековния си юбилей

"Ботев" (Пловдив) победи "Левски" с 2:0 и с общ резултат 3:3 от двата мача, но с гол на чужд терен се красира за 1/2-финалите за Купата на България.

Луис Педро в 49-та минута и Фереборе Доре в 72-та минута бяха точни за "канарчетата".

Гол на Бастош бе отменен заради много спорно положение на засада в 65-та минута и това предреши до голяма степен крайния изход от двубоя. Попадение на Кевин Бру също беше отменено заради засада.

Орлин Старокин напусна контузен още в началота на мача, а Станислав Ангелов го замени в средата на първата част.

"Левски" за пореден път игра слабо и заслужено бе надигран. По този начин "сините" останаха без трофей за 100-годишнината си.

"БОТЕВ" (ПЛОВДИВ): Стаховяк, Христов, Спрокел, Лукин, Минев, Иршак, Огнянов, Куртеан, Анисе, Доре, Хамза

"ЛЕВСКИ": Блажевич, Крумов, Белаид, Димов, Нунеш, Старокин, Бастош, Рамос, Туре, Бру, Генков.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за вторник - Везните да не предприемат пътувания, Стрелците подложени на огромно напрежение
ПИК TV! Доц. Борислав Цеков попиля Промяната за кеша: При тях процъфтяват най-корупционните и най-незаконните практики. Комично е да твърдят, че ги подслушват службите (ВИДЕО) ПИК TV! Доц. Борислав Цеков попиля "Промяната" за кеша: При тях процъфтяват най-корупционните и най-незаконните практики. Комично е да твърдят, че ги подслушват службите (ВИДЕО)