ГОРЕЩО
Белгийски медии НИ ХВАЛЯТ: България не е Дубай, но печели с цена и качество
БРУТАЛНО НАХАЛСТВО! Детегледачка отмъкна над 20 000 евро от българско семейство - заснеха я как краде, пъха си парите в сутиена и после се кръсти (ВИДЕО/СНИМКИ)
ГНЕВНА РЕАКЦИЯ! Васил Терзиев и заместниците му се покриха за педофилския скандал в столично училище: Явно на "Московска" 33 снишаването е масов спорт
АФЕРАТА "БАБА АЛИНО": Арихтектът, издал удостоверенията за търпимост, е духнал от България
Спор за Фейсбук група извади наяве президентския им план - Божанов не видя проблем 45 хиляди фенове на Киро да бъдат преопаковани като ултраси на Гюров
Животът днес
"Булгаргаз" иска минимално повишение на цената на природния газ от 1 октомври
4117
на 10.09.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Общественият доставчик "Булгаргаз" е внесъл заявление в ДКЕВР за утвърждаване от регулатора на цена на природния газ за четвъртото тримесечие на 2014 г. в размер на 611,23 лв. на 1000 куб. метра без акциз и ДДС, съобщиха от "Булгаргаз".
препоръчано
Предложената цена за 1000 куб. метра е с 9,54 лв. /или с 1,59 процента/ по-висока в сравнение с прилаганата през третото тримесечие на 2014 г. , съобщават от газовото дружество.
"Булгаргаз" внася в ДКЕВР предложение за цената на синьото гориво за четвъртото тримесечие на годината в съответствие с изискванията и условията на наредбата за регулиране цените на природния газ.
Превантивна акция на Пътна полиция в Монтана
10466
преди 8 часа
Огромно увеличение на жилищните кредити
13301
преди 8 часа
Язовирите са най-пълни от 10 години насам
7960
преди 10 часа


