BG EN

БФС спря правата на скандалния рефер на Лудогорец - ЦСКА Георги Йорданов

ЧАС ПИК

БФС спря правата на скандалния рефер на Лудогорец - ЦСКА Георги Йорданов

13917
на 05.04.2015
БФС спря правата на скандалния рефер на Лудогорец - ЦСКА Георги Йорданов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

БФС очаквано спря правата на рефера на дeрбито Лудогорец - ЦСКА (4:0) Георги Йорданов и асистентите му. 

препоръчано

"След срещата от XXIV кръг на „А” група между ПФК Лудогорец и ПФК ЦСКА, Съдийската комисия на БФС спира съдийските права на главния съдия - Георги Йорданов, асистент съдията - Георги Тодоров и допълнителния асистент съдия - Стефан Павлов. Подробно разглеждане на съдийството в тази среща ще бъде направено на следващото редовно заседание на СК", обявиха от Съдийската комисия.

В 22-ата минута на той подмина очеваден червен картон за румънския защитник Козмин Моци заради демонстрираните каратистки умения срещу Стефан Николич.

Моци нокаутира нападателя на ЦСКА с ритник в ребрата без дори да играе за топката. Георги Йорданов обаче не посмя да изгони звездата на Лудогорец, като дори не свири нарушение в скандалната ситуация.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (НА ЖИВО) ЕКШЪН В ПИК TV! Навряха Асен Василев в миша дупка: След като съсипа финансите на България, сега иска да наруши закона (НА ЖИВО)
ново
Днес: 63
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК