BG EN

Българи в Гърция: Не може да сложиш кепенците на една страна

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Българи в Гърция: Не може да сложиш кепенците на една страна

6401
на 28.06.2015
Българи в Гърция: Не може да сложиш кепенците на една страна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Не може да сложиш кепенците на една страна". Това заяви за "Събуди се" Светослав Павловски, който живее в южната ни съседка от 15 години. 

препоръчано

„Гърция винаги е била на стратегическо място и е подкрепяла правилните решения за Европа и за целия свят. Трябва да сме по-оптимистични", коментира д-р Боянка Костадинова на пред пратеника на Нова Марина Цекова в директно включване от гръцката столица.

Костадинова живее от 20 години в Гърция и смята, че сега единствената икономическа възможност за страната е в ръцете инвеститорите, предаде Нова телевизия. 

Павловски също не е притеснен: "Гърция се намира на най-важното място в Европа. Няма начин тя да бъде променена и изместена. Когато нещата се решават с глава, винаги ще има решение на този въпрос. Смятам, че гърците ще си решат проблемите".

Очаква се в следващите часове Съветът на ЕЦБ да се събере и да реши дали ще отпусне допълнителна ликвидна подкрепа към Гърция. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК