ГОРЕЩО
ГДБОП разкри схема за киберизмами чрез есемеси и съобщения в чат приложения от името на институции (ВИДЕО)
Проф. Михаил Констaнтинов: Трудна и нерешима задача е да се овладеят галопиращите цени
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
Александър Симов им СВАЛИ МАСКАТА: Създаването на комисия за Пеевски е пропаганден номер на десницата, който опитват във всеки парламент. Хайде да сменят подхода!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Замбия Едгар Лунгу обяви извънредно положение на територията на цялата страна след серия от палежи, предаде AFP.
препоръчано
„Правителството ми реши да се позове на чл. 31 , обявяващ извънредно положение - заяви Лунгу в обръщение по националната телевизия. – Мерките влизат в сила още от тази нощ“.
Ужас! Замбия остана без ток
7342
на 23.12.2015


