ГОРЕЩО
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ръководството на "Левски" стартира финални преговори с двама от най-важните футболисти в отбора - Джереми де Ноойер и Георги Костадинов.
препоръчано
Въпросните халфове са с изтичащи през лятото договори и така на практика от 1 януари и двамата могат да си търсят други тимове.
Затова на "Герена" желаят да преподпишат с играчите още преди Нова година. Разговорите и с двамата вървят положително и очакванията са да се стигне до парафиране на нови контракти. Треньорът Топузаков е с добро мнение и за двамата като държи играчите да останат в клуба.
Човек на Бербо: "Левски" привлече добър, но странен играч
46667
на 21.12.2016
Фенове и футболисти на "Левски" участваха в коледен мач
26403
на 21.12.2016
"Левски" си връща вратар
31956
на 21.12.2016
Временно решение в "Левски"! Реформите на "Герена" ще бъдат...
59284
на 19.12.2016


