BG EN

"Взгляд": Путин се отнася с Обама леко снизходително

ЧАС ПИК

"Взгляд": Путин се отнася с Обама леко снизходително

6547
на 12.11.2014
Взгляд: Путин се отнася с Обама леко снизходително
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

По време на срещата на върха на организацията за Азиатско-тихоокеанското сътрудничество Владимир Путин и Барак Обама разговаряха няколко пъти помежду си. Международната обстановка е толкова напрегната, че на много наблюдатели се струва, че на тези срещи се обсъждат въпросите на войната и мира. Но Обама няма какво да каже на Владимир Путин, пише „Взгляд”, цитиран от "Фокус".

препоръчано

Американските медии описват поведението на Обама така:
„Президентът на САЩ говори сдържано, избягвайки зрителен контакт с Путин и не адресирайки своите отговори към никого конкретно”.

На снимките се вижда, че Путин се държи доста свободно.

Отпуснатостта на Путин и напрегнатостта на Обама са свързани, разбира се, с техните характери, както и с настроението- партията на Обама наскоро изгуби контрола над американския парламент, а Путин изживява връх на подкрепата си сред населението на Русия.

Но има и друго- Обама не желае да говори с Путин, не знае как да говори с него, не го разбира, не може да го усети. Руският президент е тежък събеседник за Обама. 

А Путин, напротив, отнася се с Обама леко снизходително. Той разбира, че от американския президент не зависи много. Путин , с разбирането за ограничените възможности на американския президент, се опитва в такива ситуации да разбере повече за нюансите в позицията на американските власти. 

А въпросите на „мира и войната” Путин би могъл да обсъжда или със самостоятелен, подобен на Никсън американски президент, или с невидимия кръг на господарите на Америка.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 30
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК