ГОРЕЩО
Локомотив София може да отмъкне нещо от Левски
ГОРЕЩА ТЕМА! Експерт разкрива истината за цените на горивата: В Европа растат и ще продължат да растат
СЛЪНЦЕТО пробива облаците, но дъжд с гръмотевици следобед не е изключен над планините, а и над морето (КАРТИ)
ОСТРИ РЕАКЦИИ: Не е нормално всички да борим комплексите си с ботокс като Константин Проданов и да се мислим за големи красавци
Тежко му на Радев с такава улична банда
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Взривът на истанбулското летище е нанесъл щети на пет самолета, предаде "Ройтерс", позовавайки се на турското транспортно министерство. Властите все още не съобщават каква е причината за експлозията.
препоръчано
„Нанесени са щети по пет самолета. Изключено е да е допуснат пробив на сигурността на летището, тъй като всички международни стандарти са покрити“, заяви министърът на транспорта Бинали Йълдъръм.
Взривът, който избухна през нощта на летището „Сабиха Гьокчен“, предизвика смъртта на един човек и рани друг.
Двама души са ранени при взрив на летището в Истанбул
7505
на 23.12.2015


