ГОРЕЩО
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
Vivacom с богата селекция от устройства с отстъпки за празнично начало на новата година
СВЕТЪТ ДНЕС
Властите в Мали са арестували двама заподозрени с нападението в морски курорт в съседен Кот д‘Ивоар
3801
на 28.03.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Властите в Мали са арестували двама мъже, за които се смята, че са свързани с нападението на „Ал Кайда“ по-рано през месеца в морски курорт в съседен Кот д‘Ивоар, при което бяха убити 19 души, предаде Reuters, цитирана от Фокус.
препоръчано
При нападението въоръжени мъже застреляха плуващи и почиващи си на плажа хора, след което нахлуха в няколко хотела в град Гранд Басан на 13 март.
„Информацията относно арестите на двама мъже в северната част на Мали е истина“, каза подполковник Модибо Траоре от военното разузнаване. По думите му, задържанията са извършени от служители на Жандармерията и разузнаването.
свързани новини
Френската полиция смята, че е предотвратила атентат в Кот д’Азюр
3468
на 26.03.2014
Стрелба в Нов Южен Уелс: Трима души са убити, a eдин е ранен
7014
преди 5 часа
Северно сияние озари в небесен спектакъл Аляска
7083
преди 5 часа


