ГОРЕЩО
НЕОСПОРИМ ФАКТ! Тол камери заснели шофьора, който уби две деца и един баща на АМ "Тракия", с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Александър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Върховният касационен съд потвърди решението на предишните две инстанции, осъждайки шоумена Слави Трифонов на 7000 лв. глоба за нанесени обиди и клевети по адрес на лидера на "АТАКА" Волен Сидеров.
препоръчано
Присъдата е за това, че в две поредни предавания Трифонов е нарекъл Сидеров „фашист” и „фюрер”, освен това обвинил лидерът на "Атака", че е изрекъл фразата „циганите на сапун”, което било абсолютна лъжа, съобщиха от партията на победителя в съдебната битка.
Волен Сидеров обяви, че ще дари парите от обезщетението на Боровишкия манастир „Света Троица” край Белоградчик тази неделя.
МРЪСНИ ТАЙНИ: Невзоров държи компромати за Благомир Коцев
45553
преди 2 часа
ЕПИДЕМИЯ! Още един тир скъса мантинела, избра си АМ "Марица"
30265
преди 4 часа


