ГОРЕЩО
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
Божанков се ожали: ПП не ме искат в листите!
ЕКШЪН В ПИК TV! Балабанов СЪСИПА Денков и Белобрадова заради училище "Космос“: Едно дете завърши своето образование с куршум под Околчица (ВИДЕО)
ПИК TV! ГЕРБ с амбиция да сложи край на политическия пазарлък - предлага въвеждането на нова социална помощ, която да се отпуска за Великден и за Коледа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена от Враца е настанена с опасност за живота в местната болница след тежка катастрофа. Към 9 ч. в събота на главния път от Враца за Оряхово се блъскат лек автомобил „Волво“, управляван от жител на Малорад и „Рено Еспейс“, шофирано от врачанина Т.Т., пише "Конкурент".
препоръчано
Тежко ранената жена е пътувала на предната седалка в „Рено“-то. Тя е с фрактура на лумбален прешлен, хематом на слезка и контузия на бъбреците.
Леко ранени са водача на автомобила, който е с натъртвания в областта на лявото рамо и още трима души, които пътували на задната седалка.
Причина за катастрофата е отнето предимство от водача на „Волво“-то. Пробата за алкохол и на двамата водачи е отрицателна.


