BG EN

Възможно е плачът на бебето да е отключил агресията на акушерката

ЧАС ПИК

Възможно е плачът на бебето да е отключил агресията на акушерката

5927
на 25.04.2015
Възможно е плачът на бебето да е отключил агресията на акушерката
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Жестокостта е навсякъде около нас и тя се случва всеки ден. Така психологът Росен Йорданов коментира пред Нова телевизия  тежкия инцидент отпреди два дни, когато акушерка преби новородено дете в столична болница.

препоръчано

Появиха се хипотези, че побойницата може да е станала жертва на „бърнаут“ или професионално изпепеляване, което отключва агресия. „Ако има „бърнаут“, ти ставаш равнодушен към хората“, посочи Йорданов. Има рискови събития, които остро провокират възможността на човека да поддържа баланс с външната среда, отбеляза специалистът. Много незначително събитие може да е капката, която прелива чашата.

Възможно е плачът на бебето да е отключил състоянието й, на мнение е той. Липсва обаче, по думите му, информация за състоянието на жената. „Ние виждаме повърхността на нещата и е възможно жената да е такава, каквато я описват. Въпросът с индивидуалното състояние е въпрос, който близките и колегите могат да не забележат“, изтъкна специалистът.

Според него напълно възможно е акушерката да е направила това в пълно съзнание. Нека да не забравяме, че вторият по стрес фактор след рева на лъва е бебешкият плач, припомни психологът.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 124
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК