ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Ето го учителя, който се опита да убие Доналд Тръмп (СНИМКИ)
Тежка катастрофа посреднощ в София! След гонка с полицията лека кола се ударила в такси, има пострадали (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Опитаха отново да застрелят Доналд Тръмп (СНИМКИ)
Буруджиева заплете интрига кой ще е ПЪРВИЯТ ПРОБЛЕМ пред Румен Радев
РАЗТЪРСИ ЛЕВИЦАТА: Георги Пирински разкри основната причина за краха на БСП
ЕС
Външните министри на Германия, Великобритания, Русия и САЩ ще проведат отделни разговори за обединението на Кипър
7414
на 29.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Външните министри на Германия, Великобритания, Русия и САЩ ще посетят следващия месец източния средиземноморски остров Кипър за провеждане на разговори за обединението му, съобщава Fulton News, цитиран от Фокус.
препоръчано
Преговорите между Севернокипърската турска република и гръцката администрация на острова бяха прекъснати през май, когато Мустафа Акънджъ беше избран за президент на признатата единствено от Анкара република.
От изявление на правителството в Никозия става ясно, че държавният секретар на Съединените американски щати ще пристигне на визита на 14 ноември. Три дни по-късно той ще бъде последван от германския външен министър Франк-Валтер Щайнмайер.
ЕС подготвя 21-ви пакет санкции срещу Русия
8020
на 24.04.2026
Франция разполага изтребители в Полша за ядрени учения
7180
на 24.04.2026
Среща на върха Европейски съюз - Близък изток в Никозия
5218
на 24.04.2026


