BG EN

Георги Кадиев: Сидеров трябваше да бъде застрелян

ЧАС ПИК

Георги Кадиев: Сидеров трябваше да бъде застрелян

23951
на 11.01.2014
Георги Кадиев:  Сидеров трябваше да бъде застрелян
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Аз не се чудя как не са го набили, а как не са го застреляли". Така коментира депутатът от БСП Георги Кадиев скандалът с Волен Сидеров на летище Варна. В предаването "Животът и други неща" по БНТ червеният депутат заяви, че този път Сидеров няма да му се размине. 

препоръчано

"Това не е емоция, еднократна. Сидеров е вилнял един час. Обиждал и удрял полиция. Във всяка друга държава щяха не да ги бият, а да ги разстрелят", коментира още депутатът от БСП. 

Кадиев заяви своята готовност за снемането на имунитета на Сидеров. "Ако цената е разпускането на парламентарната група на "Атака", аз съм готов да я платя". "Има действия, които трябва да предприемеш, дори на цената на гласовете и мнозинството". Според Кадиев имунитетът на Сидеров трябва да бъде снет на "1000%". 

В коментар за предложението  на своя колега Янаки Стоилов, Кадиев заяви, че подкрепя напълно идеята за коалиционно споразумение между ДПС и БСП. 

"Не сме изтървали момента, винаги може да се направи такова споразумение. Тогава няма да има и спорове в обществеността", каза Кадиев. 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ЕКШЪН В ПИК TV! ДПС-Ново начало с предложение Йотова да се намеси по случая с полудялото лице Христанов ЕКШЪН В ПИК TV! ДПС-Ново начало с предложение Йотова да се намеси по случая с "полудялото лице Христанов"
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК