BG EN

ГОРЕЩО В ПИК ТV: Последни данни за вота - ГЕРБ печели изборите с 23,5% срещу 22% за "Продължаваме промяната". БСП далеч назад с 14,2%! Проф. Герджиков срещу Радев на балотаж (ОБНОВЕНА)

Акценти

ГОРЕЩО В ПИК ТV: Последни данни за вота - ГЕРБ печели изборите с 23,5% срещу 22% за "Продължаваме промяната". БСП далеч назад с 14,2%! Проф. Герджиков срещу Радев на балотаж (ОБНОВЕНА)

59627
на 14.11.2021
ГОРЕЩО В ПИК ТV: Последни данни за вота - ГЕРБ печели изборите с 23,5% срещу 22% за Продължаваме промяната. БСП далеч назад с 14,2%! Проф. Герджиков срещу Радев на балотаж (ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Последни данни за резултатите от днешните избори 2 в 1 дава една от социологическите агенции. 

препоръчано

Към 19.00 часа ГЕРБ печели категорично с 23,5%. На второ място са харвардските аферисти от "Продължаваме промяната" с 22%.

БСП за момента е трета сила с 14,2%, следвана от ДПС с 9,6% и "Има такъв народ" на Слави Трифонов - 9,5%.

Коалицията "Демократична България" е шеста сила със 7,3%.

Любопитно е, че партията на Костадин Костадинов "Възраждане" води пред коалицията на Манолова - 4,1% срещу 2,7%.

В предизборната битка проф. Анастас Герджиков и Румен Радев отиват на балотаж.

Не пропускайте - първо в ПИК на всеки кръгъл час ексклузивния трафик от началото на деня за удобство и ориентир на пътуващите.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с остър коментар за провала в управлението на туризма: Лидерите не се интересуват от този сектор, оставен е на самотек (ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК